FUT AZ ÖRS 2018

A szokott, hideg, serény reggel, a jól ismert, „forrósodó” délelőtt – rengetegen voltunk ezen a szombaton.

A 28.” Fut az Örs” Kovács Zsigmond Emlékversenyen közel 2087 futó indult, az általános iskolák helyezései, pontjai az alábbiak:

I.               Kesjár Csaba Általános Iskola                         107 pont

II.              Mindszenthy József Római Katolikus Ált. Isk.  57 pont

III.             1. sz. Általános Iskola                                       56 pont

IV.              Hermann Ottó Általános Iskola                       37 pont

V.               Bleyer Jakab Általános Iskola                         36 pont

Köszönetünk minden résztvevőnek, edzőnek, testnevelő tanárnak, szülőnek, különösen kollégáinknak a hosszú, gondos szervezőmunkáért – és hálás köszönetünk Budaörs Város Önkormányzatának a támogatásért, illetve Budaörs Rendőrkapitányságának, a Közterületfelügyeletnek és a Polgárőrségnek rugalmas és kulturált támogató segítségéért.

A Decathlon sportáruháznak, a Julienne Kft.-nek  és a Fogmester Fogászatnak külön köszönjük a nagyvonalú támogatást!