Aktualitások

Minden évben komoly ünnep megszorítani 93 kitűnő kezét, mosolyogni mindazokra, akik erőn felül teljesítettek, néha a legnagyobbat adva diákként: becsülettel felülmúlni önmagukat. Szép tanév volt, egyéni hősiességekkel, jubileummal, 7 szokás szervezeti fejlesztésekkel, meghitt ünnepekkel, olyan hétköznapokkal, amiért érdemes reggel felkelni: azért, mert tudni lehet, itt jó létezni.

Kívánunk szép nyarat, boldog újraépülést mindenkinek!

Azt gondoltuk, már nem kell a nyolcadikosnak feszülni, de ma a hőség veszélyeztette az ünnep nyugalmát. Igyekeztünk szépen búcsúzni – még utoljára óvni Őket, ha csak az időjárás volt is kíméletlen. Elballagtak… hiányozni fognak!

Eredeti méretben letölthető (jobb gomb és mentés másként)

Iskolánk Pillantás Fotóköre

MAGYAR FOTÓMŰVÉSZETI ALKOTÓCSOPORTOK ORSZÁGOS SZÖVETSÉGE

által meghirdetett

2018-19-es, 41. ORSZÁGOS DIÁKFOTÓ PÁLYÁZATON

I. helyezést ért el

az alkotócsoportok versenyén.

A győztes csapat tagjai:

Csikány Lili

Gere Attila

Kiss Emma

Ruff Gábor

Senye Janka

Sitku Zsombor

Urai Márk

A középiskolások egyéni pályázatán volt tanítványunk, fotókörünk tagja

Gönczi Gergely

II. helyezett lett.

A díjátadással egybekötött kiállítás ősszel kerül megrendezésre.

Gratulálunk az alkotóknak ehhez a kiemelkedő eredményhez!

Budaörs. június 13.                 Rátkainé Füzér Judit

a fotókör vezetője

URAI Márk Üvegsakk 10

URAI MÁRK Steampunk 10

SITKU ZSOMBOR  Fizika szertár 9

SENYE JANKA Okostelefon 10

SENYE JANKA Fotótéma 9

SENYE JANKA Felhőjáték 7

RUFF GÁBOR Égig érő mászóka 6

KISS EMMA Mesesarok 8

KISS EMMA Könyvtárban 7

KISS EMMA Forgás 7

GÖNCZI GERGŐ Pantheon 3

GÖNCZI GERGŐ Kötött pályán 1

GÖNCZI GERGELY Szélfútta

GERE ATTILA Robbanómotor 6

GERE ATTILA Fészkek 2

CSIKÁNY LILI Kviddics (Harry Potter) 1

CSIKÁNY LILI Középföldén (Tolkien) 3

CSIKÁNY LILI A különc 1

Az idei tanévben 8. alkalommal került megrendezésre a Decathlon Kézilabda Kupa. Ezt a rendezvényt a Budaörsi Városi Sportcsarnokban tartották május 20-án a harmadik évfolyamosoknak, 14 csapat részvételével.

Iskolánkat a 3.a osztály tanulóiból álló egy fiú és egy lány csapat képviselte. A lányok 6, a fiúk 5 meccset játszottak. Reggel 8-tól,  este 6 óráig tartottak a küzdelmek.

Lányaink veretlenül, 6 győzelemmel vívták ki a csoportelsőséget, kiharcolva ezzel, hogy döntőt játszhassanak.

A döntőben a rendes játékidő (10 perc) elteltével döntetlen volt az állás (5:5), ezért büntetődobásokra került sor.

A hangulatot csak fokozta, hogy a 3-3 dobás után még mindig egyenlő volt az állás (7:7). Az utolsó párharcban végül a mi játékosunk bedobta a büntetőt, a kapusunk védett, így megérdemelten lettek elsők a Kesjáros lányok.

A fiúk mezőnyében a csoportmérkőzések során a mérlegünk 1 vereség, 1 döntetlen és 3 győzelem volt. Így csoport másodikként játszhattunk egy mérkőzést az igazolt U8-as csapat ellen, akiket legyőztek fiaink. Ők ezzel a 4. helyen végeztek.

A gyerekek sikeréhez nagyban hozzájárult a szülők és osztálytársaik lelkes szurkolása is.

Testnevelő tanár: Kundermann-Weisz Georgina

Kézilabda edző: Pálos-Bodnár Barbara

A lány csapat tagjai: 3.a Ónodi Lara, Lévay Lea, Gábor Hanna, Csatári Alíz, Horváth Bora, Putz Rozina, Boros Eszter, Baranyi Nagy Emma, Mireuta Lily, Dénes-Szebeni Alina, Tamás Patrícia,

Megtörtént: vendégül tudtunk látni többszáz embert. Ünnepeltünk, nevettünk, könnyek, történetek, egymásra ismerő szép szeretetkapcsolatok – gyönyörű este volt.

Ragyogott az iskola. Tornaterem, ebédlő, udvar, aula volt még otthonosabb, színesebb, mint a mindennapokban.

Köszönjük Wittinghoff Tamás polgármester úrnak, Kesjár Jánosnak, Kesjár Csaba testvérének és Simon Mária címzetes igazgatónak, hogy megtiszteltek bennünket!

Minden munkatársunk sokat dolgozott, alkotott szokatlant, gyönyörűt – köszönjük! Születésnap volt, igazi!

JUBILEUM 30 – 2019

Forrás: BvTv.hu

Életképeink
0008kesjar.jpg

Ballagás 2019. június 14. - 17 óra

Tanévzáró 2019. június 15. - 9 óra

Nyári városi napközis tábor:

2019. június 24-augusztus 16.