Aktualitások

(Budaörs, 2017. november 9. – Budaörsi Infó) 2017. november 8-án nyílt meg a Városi Ifjúsági Klubban Tóth Anna első, saját fotókiállítása. Képei egy hónapon keresztül megtekinthetőek a Klub előterében. A megnyitót élőben közvetítettük. A felvételt cikkünkben visszanézhetik.

Tóth Anna a Kesjár Csaba Általános Iskola 8. osztályos tanulója. 2011 óta tagja a Pillantás Fotókörnek, amely a MAFOSZ ifjúsági tagszervezeteként működik az iskolában.

wanted_ifiklub (6)

Első önálló kiállításának témája a természet. A családi nyaralásokon és túrákon készült fotóin átsüt a lovak szeretete, a természet szépsége, a színek és formák harmóniája.

Ezeket a fotóit láthatják az érdeklődők a Városi Ifjúsági Klubban.

A megnyitón fellépett Abdelhafez Yanka és Sárközi Edina.

wanted_ifiklub (4)

wanted_ifiklub (2)

wanted_ifiklub (5)

wanted_ifiklub (3)

wanted_ifiklub (8)

(Budaörsi Infó)

Tóth Anna fotókiállításának megnyitója 2017.november 8-án 16 órakor  a Budaörsi Városi Ifjusági Klubban.

A hónap tehetsége: Tóth Anna

anna

(Budaörs, 2017. november 8. – Budaörsi Infó) Ebben a hónapban Tóth Anna természetfotóit nézhetik meg az érdeklődők a Városi Ifjúsági Klubban. Fotókiállításának megnyitója 2017. november 8-án lesz. A program ingyenes.

Tóth Anna a Kesjár Csaba Általános Iskola 8. osztályos tanulója. 2011 óta tagja a Pillantás Fotókörnek, amely a MAFOSZ ifjúsági tagszervezeteként működik iskolánkban.

Tehetsége és szeretete a fotózás iránt nagyon korán megmutatkozott. Harmadikos korában az Európai Mobilitási Hét kreatív pályázatán a bátyjával együtt elkészített alkotással elnyerték a családi kategória Fődíját.

2013-ban a Magyar Mezőgazdasági Múzeum Hétmérföld pályázatán több fotója díjazott lett.

2014-ben az V. Lovas pályázaton fotóit kiállították.

Az Országos Diák Fotópályázaton 2013-2014-2015-ben I. helyezést, 2017-ben III. helyezést elért alkotócsoport tagja.

A 2016-ban Demján János Könnyek csillognak a nap szemében című verseskötetének egyik illusztrátora.

Fotóit az érdeklődők több kiállításon is láthatták, többek között a Budapesti Művelődési Központban, a Benczúr Ház kiállítótermében, Budaörsön a Gróf Bercsényi Zsuzsanna Városi Könyvtárban, a Leopold Mozart Zeneiskolában, a Polgármesteri Hivatal aulájában és itt, az Ifjúsági Klubban.

tothanna

Szabadidejét a fotózáson kívül a lovaglás és a kézilabda tölti ki. Három éve a Budaörs Handball leigazolt tagja.

Első önálló kiállításának anyaga a Természet. A családi nyaralásokon és túrákon készült fotóin átsüt a lovak szeretete, a természet szépsége, a színek és formák harmóniája.

Ezeket a fotóit láthatják az érdeklődők a Városi Ifjúsági Klubban. A kiállításmegnyitója 2017. november 8-án 16 órakor kezdődik.

A megnyitón fellép Abdelhafez Yanka és Sárközi Edina.

Képei a Klub előterében egy hónapon keresztül megtekinthetőek.

A belépés díjtalan.

Rendhagyó kószatúrát tervezünk hét végére! Megújították a Kopárokon a repülőszárnyat:

„2017. október 21-én kora délután egy formális átadóünnepség keretében hivatalosan is átadásra került a budaörsi Farkashegyen található vitorlázórepülő-emlékmű.”

Ha szerencsénk lesz az időjárással, sütni fog a napocska és kellemes szél fújdogál ahhoz, hogy sárká­nyokat eregessünk a tiszta égboltra, megpróbálunk mi is ünnepelni a repülő­szár­nyak mellett a Kopárokon.

Találkozzunk 2017. 11. 11-én 10 órakor az önkormányzat parkolójában.

Rövid programot tervezünk, de ha a sárkányaink szépen repülnek, maradhatunk… 13 órára gondoljuk visszaérkezni a parkolóba.

Szerezz jó sárkányt vagy

készíts magadnak!!!

Iskolánk Pillantás Fotóköre a 2016-2017-es Országos Diákfotó-pályázaton az alkotócsoportok kategóriájában III. helyezést ért el.

A díjátadó és a kiállítás megnyitója 2017.10.19-én volt a Budapesti Művelődési Központ galériájában.

A fotókör tagjai: Gerliczky Emma, Gönczi Gergely, Kiss Emma, Mészáros Zalán , Tóth Anna és Urai Márk.

Gratulálunk a kiállításhoz és a szép eredményhez!

Rátkainé Füzér Judit, fotókör vezető

URAI MÁRK Pazarlás 9

TÓTH ANNA Sakk Matt-8

TÓTH ANNA Műhely 9

TÓTH ANNA MÉSZÁROS ZALÁN Jin Jang 10

TÓTH ANNA Kémia labor 6

MÉSZÁROS ZALÁN Helyszínelők 5

MÉSZÁROS ZALÁN Fénysebesség 6.

KISS EMMA Túlcsordulva 4

GÖNCZI GERGŐ Diadalív 5

GÖNCZI GERGELY Városi bringások 4

GÖNCZI GERGELY Stílus 3

Gönczi Gergely Csatasorban 1

GÖNCZI GERGELY Asztráltest 4

GERLICZKY EMMA ...hangtalan vacog... 1

MÉSZÁROS ZALÁN Helyszínelők 5
MÉSZÁROS ZALÁN Fénysebesség 6.
KISS EMMA Túlcsordulva 4
GÖNCZI GERGŐ Diadalív 5
GÖNCZI GERGELY Városi bringások 4
GÖNCZI GERGELY Stílus 3
Gönczi Gergely Csatasorban 1
GÖNCZI GERGELY Asztráltest 4
GERLICZKY EMMA ...hangtalan vacog... 1

Kedves Szülők, Diákok!

Egy régi hagyomány éledt újra ettől a tanévtől a Kesjárban, újra lehet hallani a floorball ütők és labdák hangját a tornacsarnokban. Generációk nőttek fel itt, szerették meg ezt a sportágat és értek el kiemelkedő eredményeket, ezért is nagy öröm, hogy van utánpótlás és ez a Magyarországon is igen népszerű sportág újra színesíti a Kesjáros sportéletet.

Az edzések időpontja: hétfő 15:00-16:00 és szerda 16:00-17:00 óráig.

További jelentkezőket is szeretettel várunk, felszerelést biztosítunk.

Jelentkezés a helyszínen vagy emailben: csordasthomas kukac gmail.com
Csordás Tamás
OB1es és válogatott edző

Életképeink
0004kesjar.jpg
----------------------------------------
2017. október 20.
1956-os forradalom  - ünnepély (október 23.)
2017. október 24.
Városi Pedagógiai Nap
2017. október 30-november 3.-
Őszi szünet
2017. december 20.
Iskolakarácsony
2017. december 22-2018. január 2.
Téli szünet

Titkárság Tel./Fax:06-23-415-607

ремонт квартир фотообмен liberty reserve