Angol nyelv

Iskolánkban  első osztálytól tanulnak angol nyelvet diákjaink csoportbontásban, egyrenövekvő óraszámban. Célunk, hogy a mondókák, dalok világából az alapfokú nyelvvizsgáig juttassuk el tanítványainkat, hogy megállják helyüket a középiskolában. Törekszünk arra, hogy ne csak magát a nyelvet, de az adott nyelvi célországok kultúráját, szokásait is megismerjék a gyerekek.

Tanórán kívül is van lehetőség a nyelvgyakorlásra. Angol nyelvű gyermekfolyóirat rendelhető, versenyeken, vetélkedőkön vehetnek részt a gyerekek, és minden évben kirándulást szervezünk angol nyelvterületre (Anglia, Skócia, Írország).

Farkasné Veiger Brigitta                       Forintos Judit

Dálnoki Anita                                Szabó István

Hajdú Anita

„Kesjár 35” 2024. május 17.

Nemzeti Összetartozás napja-megemlékezés 2024. június 4.

Kesjár-nap/DÖK-nap 2024. június 14.

Ballagás 2024. június 21.

Tanévzáró 2024. június 22.