7 szokás percek

Kedves Olvasó!

Szeretettel köszöntünk a „7 szokás percek” első számának olvasói között.

Ezzel az újítással és az év során tervezett 7 szokás programokkal azt szeretnénk elérni, hogy ne egy újabb kötelezően elvégzendő feladatnak tekintsétek a 7 szokás bevezetését gyermeketek (és akár az egész család) életébe, hanem egy segédletnek, amely segítségével még hatékonyabban és sikeresebben tudjátok élni a mindennapjaitokat.

Minden alkalommal egy, a 7 szokással kapcsolatos, gyakorlatias témáról fogunk írni Nektek. Ebben a számban – ráhangolódásként - összefoglaljuk röviden a 7 szokás rendszerét és célját, majd a következő hónapoktól az egyes szokásokat vesszük végig.

Ezen kívül minden alkalommal villáminterjú keretében egy-egy pedagógust, iskolai dolgozót mutatunk be és faggatunk a 7 szokással kapcsolatban is. Első számunkban Alkonyi Krisztina igazgatónővel készítettünk interjút.

Sok programmal készülünk az idei tanévre, ezekről is igyekszünk mindig hírt adni. Ebben a hónapban aktuális programunk a 7 szokás bemutatkozó délután, szeptember 28-án 17:00-kor az iskolában, amelyet főként az elsős szülőknek, de igazából minden érdeklődőnek ajánlunk. Itt megismerkedhettek velünk és kicsit bele láthattok a 7 szokás rejtelmeibe.

Addigis jó olvasást kívánunk!
Reméljük, minél többször találkozunk élőben is!

a VT szülői csapat

Lapszámaink:

1. 7 szokás percek - 2022. szeptember.pdf

2. 7 szokás percek - 2022. október.pdf

3. 7 szokás percek - 2022. november.pdf

„Kesjár 35” 2024. május 17.

Nemzeti Összetartozás napja-megemlékezés 2024. június 4.

Kesjár-nap/DÖK-nap 2024. június 14.

Ballagás 2024. június 21.

Tanévzáró 2024. június 22.