Elérzékenyültünk, ezt be kell vallanunk. Egy kalapot felvenni a földről valakinek emberfeletti küzdelem. A zene, az összekapaszkodó tekintet, a lendület, a mozgás…. vagyis a tánc - még ha a pár egyik tagja kerekes székben ül is -  forrasztott  össze minket kétségtelenül a mai programindító napunkon.

A 7 szokás keretein belül az egymásra figyelést, egymás megértését helyeztük a középpontba. A Nem Adom Fel Alapítvány segítségével kerekes székes táncot, akadályversenyt, vakvezető kutyákkal való ismerkedést és érzékszervi  játékokat ismerhettünk meg. A műszaki érdeklődésűek a robotika világába nyerhettek bepillantást.  Zeusz és barátai  görög táncházzal emelték a hangulatot. A szülői munkaközösség pedig a  kemencéből felszálló illatról gondoskodott.

A kesjáros zöld póló, az egyszerre elállt lélegzetek, a felzúduló taps és a megérintettség pillanatai jellemezték a mai napot.

„Igyekszem, hogy mindenki, akivel együtt töltöm az időt, gazdagabb és vidámabb legyen általam.”

Többek között erre esküdtünk a mai napon, gyerekek és kollégák egyaránt.

Mészáros Orsolya