Szakmai nap kereteiben fogadtuk tavaszi „7 szokás” bemutatónapunkon a magyarmecskei általános iskola tantestületét. Az órák, a beszélgetések, a tapasztalatcsere mindannyiunkat előre vitt: ami Magyarmecskén sorskérdés, megmaradni iskolaként, felemelni a gyerekeket diákká, majd munkát kereső és találó felnőtté, megmutatta, a tanárember súlya, felelőssége, hatása mennyivel nagyobb, mint mi olykor érezzük a budaörsi sodrásban. Várjuk, komolyan készülve várjuk második magyarmecskei látogatásunkat, hogy megtámasszuk olykor egymást.

Antalné Káplár Judit tanítónő harmadikosaival mutatta fel, az önismeret milyen szépen alakítható gyerekkorban, Vermes Éva tanítónő elsőseivel vitt véghez bátor bemutatót, mindenki gyönyörűségére. Mészáros Orsolya tanárnő a végzős nyolcadikosokkal merült meg a kortárs irodalomban, vállalva, hogy a diákok rezonálása határozza meg az órát, Dálnoki Anita tanárnő hetedikes osztálya lényegében önállóan mutatta be, s remekül, mit tesz a „7 szokás” hozzá mindennapjaikhoz.

Köszönet illet minden szervezőt, háttérben dolgozó kollégát éppígy!

2019. február 22.
-Kommunista és egyéb diktatúrák áldozatai - megemlékezés

2019. március 11-12.
-Nyílt napok a leendő elsősök szüleinek