Elkezdődött: nyolcadikosaink megmérettetnek, útra bocsáttatnak… hívunk középiskolai bemutatkozásokat, tartunk beszélgetéseket, tájékoztatókat – de legfőképpen készülünk a felvételire, minden erőnkkel.

Ma a Szent Benedek Gimnázium és Szakközépiskola, a pannonhalmi bencés kongregáció fenntartásában működő budaörsi tagintézmény igazgatója, dr. Czuczor Gergely és diákjai érkeztek hozzánk iskolabemutatóra. Megnyugtató látni, Budaörsön hogyan épül a helyi lelki és iskolaközösségi élet Pannonhalma erős hagyományain.

Mindazoknak a szülőknek, akik tájékozódni szeretnének, 2016. október 18-én 17.00-kor a művészeti szaktanteremben tartunk összegzést a teendőkről, illetve jelezzük Önöknek, az I. sz. Általános Iskola hasznos és fontos programját jó szívvel ajánljuk:

Tisztelt Szülők!

Szeretettel meghívjuk Budaörs város nyolcadikos tanulóinak szüleit a 2016. október 24-én, hétfőn 17 órai kezdettel megrendezésre kerülő Pályaválasztási szülői értekezletünkre. Rendezvényünkkel szeretnénk segíteni a szülőknek az előttük álló felelős döntés meghozatalában.
Helyszín: Budaörsi 1. Számú Általános Iskola aulája
2040 Budaörs, Hársfa u.29.

A bemutatkozó iskolák:

o Illyés Gyula Gimnázium és KSZKI Budaörs képviseletében: Árendás Péter igazgató

o Szent Benedek Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Budaörsi Tagintézménye képviseletében: dr. Czuczor Gergely igazgató

o BGSZC Budai Középiskola képviseletében: Banusné Molnár Zsuzsanna igazgató

o Újbudai József Attila Gimnázium képviseletében: Erzséné Kollár Judit

o BMSZC Bláthy Ottó Titusz Informatikai Szakgimnázium

o Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium

o BVHSZC Bókay János Szakgimnázium képviseletében: Bekéné Horváth Melinda

o Újbudai Széchenyi István Gimnázium képviseletében: Farkas Gábor igh.

2016. október 10.
Simsik Zsuzsanna igazgató
Budaörsi 1. Számú Ált. Isk.

----------------------------------------
2017. október 20.
1956-os forradalom  - ünnepély (október 23.)
2017. október 24.
Városi Pedagógiai Nap
2017. október 30-november 3.-
Őszi szünet
2017. december 20.
Iskolakarácsony
2017. december 22-2018. január 2.
Téli szünet

Titkárság Tel./Fax:06-23-415-607