Elsőstől nyolcadikosig, tánc és vers, elgondolkodtató és megemelő üzenet egyaránt – gazdag és belső igénnyel összeállított műsor ért el bennünket ezen az estén.

Köszönet illet minden kollégát, aki a műsor szerkesztésében részt vett, minden technikai dolgozót a meg nem álló munkáért, Szabó Orsolya és Szabó István igazgatóhelyetteseket a megfeszített szervezőmunkáért, Mészáros Orsolya tanárnőt a művészeti vezetői koncepció megvalósításáért, Dupcsákné Reznek Beáta tanárnőt a dekoráció szép elgondolásáért és a megvalósításért, Enyedi Gábor és Enyedi Krisztián kollégáinkat a fény, hangosítás és rögzítés nagy munkájáért!

Kívánunk mindenkinek olyan Karácsonyt, amilyenre vágyik, sikeres, szép Új Esztendőt!