Ma ünnepeltünk. Magunkat és egymást. Azokat a sikereket, melyeket ebben a félévben elértünk. Sok gyereknek sok nehézséggel kellett megküzdenie. A 8.-osok alig két hete átestek életük eddigi talán legnagyobb megmérettetésén és felvételit írtak. Az elsősök, az ötödikesek vagy azok a diákok és kollégák, akik idén kezdtek nálunk, egészen új hegyek lábánál álltak még szeptemberben. Büszkék vagyunk rá, hogy végül mindenki felért a csúcsra. Van, aki könnyedén; van, aki önmagával megküzdve és van, akinek kezet kellett nyújtani vagy  visszamenni érte, hogy ne maradjon el.  Ám nemcsak az a fontos, hogy felértünk egy csúcs tetejére, hanem az is, hogy mindig akad egy segítő visszanyúló kéz, mert ettől vagyunk kesjárosok.

Mészáros Orsolya

 

 

 

Beszámolóink
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Linkek
Iskolánk elérhetőségei

Kesjár Csaba Általános Iskola

2040 Budaörs, Őszibarack utca 29.
 
Városi ügyelet ideje alatt hívható telefonszám:
06/30/610-4968
 
Titkárság Tel.:06-23-415-607
Tanári: 06-23-415-551
OM szám: 037740
 
e-mail: kesjarcs @kesjarcs.sulinet.hu
web: www.kesjarcs.sulinet.hu
 
        
Üzenetküldés