Az e3: eTwinning együttműködések – evolúció (röviden: e3) elnevezésű projekt célja egy eTwinning Pedagógiai Műhely létrehozása, ahol a résztvevők egy projektötlet kidolgozásán munkálkodnak, folyamatos szakmai támogatás mellett. A műhelymunka eredményeként részletesen kidolgozott eTwinninges jó gyakorlatok, megvalósítható projektminták jönnek létre.

A 2016-os évben iskolánkból Zsóka néni, Vica néni, Mónika néni és Erika néni pályázott projekttervükkel. A szakmai zsűri azokat a pályamunkákat választott ki, amelyek szakmai tartalma és iskolai feltételrendszere leginkább valószínűsíti a sikeres megvalósulást.

A nyertes pályázók több hónapon keresztül dolgoztak együtt különböző szakemberekkel annak érdekében, hogy minél sikeresebben legyenek képesek kidolgozni és előkészíteni, valamint a pályázati munka alapján a későbbiekben megvalósítani egy nemzetközi testvériskolai projektet.

Az év csapatacímet az idei évben KEresS, JÁtssz, Repülj!című projektjükkel – Erdélyiné Kovács Erzsébet, Kupóné Lénárt Mónika, Sávai-Viola Erika, Zsisku Viktória nyerte.

Gratulálunk nekik!

A programról további információ:

----------------------------------------
2017. október 20.
1956-os forradalom  - ünnepély (október 23.)
2017. október 24.
Városi Pedagógiai Nap
2017. október 30-november 3.-
Őszi szünet
2017. december 20.
Iskolakarácsony
2017. december 22-2018. január 2.
Téli szünet

Titkárság Tel./Fax:06-23-415-607