Fut az Örs 2017

A szokott, hideg reggel, a jól ismert, „forrósodó” délelőtt – rengetegen voltunk ezen a szombaton.

A 26.” Fut az Örs” Kovács Zsigmond Emlékversenyen 1609 futó indult, az általános iskolák helyezései, pontjai az alábbiak:

I.                  Kesjár Csaba Általános Iskola                                                             114 pont

II.                I. sz. Általános Iskola                                                                            76 pont

III.               Mindszenthy József Római Katolikus Általános Iskola                         40 pont

IV.               Hermann Ottó Általános Iskola                                                             32 pont

V.                Bleyer Jakab Általános Iskola                                                               19 pont

Köszönetünk minden résztvevőnek, edzőnek, testnevelő tanárnak, szülőnek, különösen kollégáinknak a hosszú, gondos szervezőmunkáért – és hálás köszönetünk Budaörs Város Önkormányzatának a támogatásért, illetve Budaörs Rendőrkapitányságának, a Közterületfelügyeletnek és a Polgárőrségnek rugalmas és kulturált támogató segítségéért.

A Decathlon sportáruháznak és a Fogmester Fogászatnak külön köszönjük a nagyvonalú támogatást.

Fut az Örs 2017

forrás: BvTv.hu