Az idei tanévben 30 nyolcadikos diákunk tette le sikeresen a Junior alapfokú nyelvvizsgát angolból. A vizsga A2-es szinten méri a diákok írásbeli és szóbeli teljesítményét.Köszönjük a tanulók lelkes hozzáállását, kitartó munkáját és a szülők anyagi támogatását. A vizsgára Forintos Judit, Sávai-Viola Erika és Dr. Veresné Dálnoki Anita tanárnő készítette fel a diákokat. Azok a diákok, akik nem vettek részt a nyelvvizsgán a minden évben megrendezésre kerülő belső mérésen mutathatták meg tudásukat. Minden tanulónk jól teljesített mind az írásbeli, mind a szóbeli mérésen.
A feladatok német nyelvből is hasonlóak voltak, a két napos szóbeli és írásbeli vizsga valamennyi készségét mérte a tanulóknak, így felkészülten várhatják a felvételi elbeszélgetéseket és a februári nyelvvizsgát az Osztrák Intézetben.
A fotón Kuty Boglárka 8.b osztályos tanuló látható német szóbeli vizsgáján.

Csordás Anikó.

Ballagás 2019. június 14. - 17 óra

Tanévzáró 2019. június 15. - 9 óra

Nyári városi napközis tábor:

2019. június 24-augusztus 16.