Idén komoly esély volt, hogy az időjárás elveszi az örömünket – de lezajlott békésen, derűsen, baj nélkül.

A 25.” Fut az Örs” Kovács Zsigmond Emlékversenyen 1642 futó indult, az általános iskolák helyezései, pontjai az alábbiak:

I.                   Kesjár Csaba Általános Iskola                                               114 pont

II.                I. sz. Általános Iskola                                                               67 pont

III.             Bleyer Jakab általános Iskola                                                    37 pont

IV.             Hermann Ottó Általános Iskola                                                  33 pont

V.                Mindszenthy József Római Katolikus Általános Iskola            21 pont

Köszönetünk minden résztvevőnek, edzőnek, testnevelő tanárnak, szülőnek, különösen kollégáinknak a hosszú, gondos szervezőmunkáért – és hálás köszönetünk Budaörs Város Önkormányzatának a támogatásért, illetve Budaörs Rendőrkapitányságának, a Közterületfelügyeletnek és a Polgárőrségnek rugalmas és kulturált támogató segítségéért.

A Decathlon sportáruháznak és a Riedl Fogmester Fogászatnak, Riedl Zsoltnak külön köszönjük a nagyvonalú támogatást.

forrás: BvTv.hu

Erdemények képekben letölthető itt...

Fut az Örs 2016

forrás: BvTv.hu
----------------------------------------
2017. október 20.
1956-os forradalom  - ünnepély (október 23.)
2017. október 24.
Városi Pedagógiai Nap
2017. október 30-november 3.-
Őszi szünet
2017. december 20.
Iskolakarácsony
2017. december 22-2018. január 2.
Téli szünet

Titkárság Tel./Fax:06-23-415-607