„S” – sö – betűzi az elsős.  Siker – olvassa magabiztosabban egy ötödikes. Siker mindkettő? Hát persze, de azért mégis az elsős feszegette jobban a határait, hisz egy ötödikes számára egy szó felolvasása már rutinfeladat.

A mai napon a sikereinket ünnepeltük. Valaki roskadozó éremgyűjteménnyel a nyakában, míg mások a szívükben rejtegetve sikereiket. Mert tán végre jobban kerekedik az ó betű, felismerjük a metaforát, vagy végre hibátlan  a kétjegyűvel való osztás. De az is siker, ha legyőzzük magunkat és minden nap egy kicsit ügyesebbek, okosabbak, türelmesebbek vagy kedvesebbek vagyunk.

Ezt ünnepeltük egész nap szülőkkel , gyerekekkel, kollégákkal  és meghívott vendégünkkel – iskolánk volt diákjával, Nagy Zoltánnal,  a Budaörs Rádió Igazgatójával közösen.

Így a ”7 szokásunkhoz híven” kívánunk mindenkinek boldog 2. félévkezdést!

Mészáros Orsolya

 

 

Beszámolóink
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Linkek
Fontos időpontok

Ballagás 2019. június 14. - 17 óra

Tanévzáró 2019. június 15. - 9 óra

Nyári városi napközis tábor:

2019. június 24-augusztus 16.

Iskolánk elérhetőségei

Kesjár Csaba Általános Iskola

2040 Budaörs, Őszibarack utca 29.
 
Városi ügyelet ideje alatt hívható telefonszám:
06/30/610-4968
 
Titkárság Tel.:06-23-415-607
Tanári: 06-23-415-551
OM szám: 037740
 
e-mail: kesjarcs @kesjarcs.sulinet.hu
web: www.kesjarcs.sulinet.hu
 
        
Üzenetküldés