Ebédbefizetés

TÁJÉKOZTATÓ A GYERMEKÉTKEZTETÉS IGÉNYBEVÉTELÉRŐL

Tisztelt Szülő / Gondviselő!

A gyermekétkeztetés feladatellátásának biztosítása a budaörsi állami fenntartású iskolákban Budaörs Város Önkormányzatának a feladata. Az étkeztetéssel kapcsolatos tudnivalókról az alábbi tájékoztatást adjuk:

Az étkezés ügyintézésének menete:

Étkezés megrendelése

2017. szeptemberétől a gyermekek étkezését az iskola http://www.kesjarcsabaiskola.hu/ , valamint Budaörs Város Önkormányzatának www.budaors.hu honlapjáról elérhető webes felületen lehet megrendelni minden hónap 5-15-e között. A program a rendelési lehetőséget minden hónap 15-én lezárja. Az étkezési igény a Polgármesteri Hivatal aulájában található e-pontokon (ingyenesen használható számítógépeken) is leadható. A diétás étkezők is az iskola webes felületén rendelhetik meg az étkezést a nap kiválasztásával.

Étkezés lemondás és pótrendelés

Az étkezést lemondani, illetve pótrendelni szintén a webes felületen lehet, a webes tájékoztatóban leírtak alapján (előző nap 9 óráig leadott rendelések). A pótrendelés és lemondás után nem állítunk ki külön számlát, ez a következő havi számlában kerül jóváírásra.

A rendelési időszak lezárását követően a Polgármesteri Hivatal az Önök rendelése alapján kiállítja a számlákat, melyeket az iskolákban kapnak meg a gyermekek. A számlát a fizetési határidő betartásával a 2017/V…… számlaszám és a gyerek nevének feltüntetésével átutalással vagy a bankban készpénz befizetéssel kell rendezni. Pótrendelések és lemondások esetében a következő havi számlában kerül jóváírásra a pótrendelés, illetve a lemondás.

Hivatal ügyfélfogadási ideje

Hétfő: 13.00-18.00
Kedd: nincs ügyfélfogadás
Szerda: 8.00-12.00, és 13.00-16.00
Csütörtök: nincs ügyfélfogadás
Péntek: 8.00-12.00

Pongráczné Nováky Éva

Tel:  06-23/880-433,

A kormányrendelet értelmében a nevelési év, tanítási év kezdetén nem kell ismételten benyújtania a kedvezményekre vonatkozó dokumentumokat, ha az azokban foglaltak nem változtak és intézményváltásra sem került sor. Ebben az esetben írásban nyilatkozni kell arról, hogy a másolatként csatolt, illetve korábban csatolt dokumentumok tekintetében időközben nem következett be változás.

Erre vonatkozik ez a 3. sz. nyilatkozat.

Fontos letöltések:

Szülői tájékoztató, gyermekétkezés, Kesjár.pdf

Nyilatkozat a 2017-18-as étkezés igényléséhez.docx

Nyilatkozat kedvezményehez, 2. melléklet.docx

3. sz. Gyermekétkeztetés ismétlő nyilatkozat.docx

Köszönettel:

Budaörsi Polgármesteri Hivatal

Rendszeres gyermekvédelmi kedvezménnyel rendelkező tanulók hiányzása esetén is köteles a szülő lemondani az étkezést!!

A támogatásokkal kapcsolatos információ:

A támogatásra való jogosultságot, tanév elején, az első étkezés befizetésekor kell igazolni.
Jogosultság formái, és igazolása:

- tartósan beteg (50 %) gyermeknél a Magyar Állam Kincstár határozata a magasabb összegű családi pótlék ellátásra való jogosultságról.
- a rendszeres gyermekvédelmi kedvezményben részesülő (100 %) tanulónál a támogatást megállapító határozat fénymásolata szükséges.

Térítési díjak:

Alsó tagozat:
3-szori étkezés (tízórai-ebéd-uzsonna)           523,24 Ft/nap
2-szeri étkezés (tízórai-ebéd)                          462,91 Ft/nap
1-szeri étkezés (csak ebéd)                            373,38 Ft/nap

Felső tagozat:
3-szori étkezés (tízórai-ebéd-uzsonna)             553,72 Ft/nap
2-szeri étkezés (tízórai-ebéd)                          490,22 Ft/nap
1-szeri étkezés (csak ebéd)                             396,24 Ft/nap

Életképeink
0021kesjar.jpg
----------------------------------------
2017. október 20.
1956-os forradalom  - ünnepély (október 23.)
2017. október 24.
Városi Pedagógiai Nap
2017. október 30-november 3.-
Őszi szünet
2017. december 20.
Iskolakarácsony
2017. december 22-2018. január 2.
Téli szünet

Titkárság Tel./Fax:06-23-415-607

обмен perfect moneyоплатить c помощью VISA