Az elmúlt héten, május 2-án délután került megrendezésre az első Környezetvédelmi Konferencia iskolánk művészeti termében.

A 7. osztályos tanulók az általuk választott témákat szépen feldolgozva, élvezetes és izgalmas előadásokat tartottak. Az iskola tanáraiból álló zsűrinek igencsak nehéz dolga volt, amikor a különböző kategóriákban kellett a díjazottakat eldönteni.

Az aktualitása miatti különdíj büszke tulajdonosai, a  passzív házak energiahatékonyságáról szóló előadással Domina Márk és Nagy Szabolcs 7. b osztályos tanulók lettek.

A másik különdíjat Lengyel Dóra és Vadas Boglárka - szintén a 7. b osztályból - szerezte meg, akik a geotermikus erőművekről készített látványos makettel érdemelték ki ezt az elismerést.

A legszínvonalasabb ppt kategóriában Berty Márton 7. a osztályos tanuló előadását emelte ki a zsűri, aki a trópusi esőerdők pusztulásáról tartott beszámolót, külön dicséretben részesült az összefüggések és a megoldási módok feltárása miatt.

A legjobb előadás díját pedig Dézsi Fábián kapta,szintén a 7.a tanulója, mert a színes képanyag mellett, amit az afrikai területek sivataggá válásáról készített, a változásokat előidéző folyamatokat pedig nagyszerűen magyarázta el a közönségnek.

Köszönjük a zsűri és az előadásokat tartó tanulóink munkáját, a közönség részvételét!

Jövőre, Veletek, Ugyanitt!

Godó László szervező

----------------------------------------
2017. október 20.
1956-os forradalom  - ünnepély (október 23.)
2017. október 24.
Városi Pedagógiai Nap
2017. október 30-november 3.-
Őszi szünet
2017. december 20.
Iskolakarácsony
2017. december 22-2018. január 2.
Téli szünet

Titkárság Tel./Fax:06-23-415-607