Nem vagyunk híján az örömöknek – a mindennapok is inspirálóak, otthonosak és büszkévé tesznek bennünket, itt, a Kesjárban.

Ma azonban kiemelt délelőttöt éltünk át: az ősszel ránk váró nemzetközi referenciaiskolává válást jelentő auditáció előtti feladat egy olyan nap rendezése, amit teljes egészében gyerekek vezetnek, kísérnek. 60 vendég, polgármesterek, iskolaigazgatók, minisztériumi szakemberek, fejlesztő pedagógusok, tanárok előtt mutattuk meg, mit jelent a szó, szinergia – hogyan lesz sok különálló értékből új minőség, hogyan tudnak diákok iskolabemutatót tartani, felnőttkérdésekre válaszolni, tréninget vezetni, időkorlátot tartani felnőtt emberek között: hogyan lesz a diákból így tudatos, gazdaglelkű, önmagát irányítani képes ember.

Minden kollégánk, tanárok, pedagógus munkát segítők, technikai dolgozók erőfeszítését hálásan köszönjük.

Kiemelt köszönet, elismerés illeti Mészáros Orsolya és Sávai-Viola Erika tanárnőket

a nap előkészítéséért, szervezéséért, ötletekkel, energiával és iskolakultúránkat visszaadó programmal való összerakásáért.

Életrevaló nap

forrás: BVTV.hu

Életrevaló-film

forrás: Klinger Bálint 8.t, Ritli Balázs 8.t

Ballagás 2019. június 14. - 17 óra

Tanévzáró 2019. június 15. - 9 óra

Nyári városi napközis tábor:

2019. június 24-augusztus 16.