„S” – sö – betűzi az elsős.  Siker – olvassa magabiztosabban egy ötödikes. Siker mindkettő? Hát persze, de azért mégis az elsős feszegette jobban a határait, hisz egy ötödikes számára egy szó felolvasása már rutinfeladat.

A mai napon a sikereinket ünnepeltük. Valaki roskadozó éremgyűjteménnyel a nyakában, míg mások a szívükben rejtegetve sikereiket. Mert tán végre jobban kerekedik az ó betű, felismerjük a metaforát, vagy végre hibátlan  a kétjegyűvel való osztás. De az is siker, ha legyőzzük magunkat és minden nap egy kicsit ügyesebbek, okosabbak, türelmesebbek vagy kedvesebbek vagyunk.

Ezt ünnepeltük egész nap szülőkkel , gyerekekkel, kollégákkal  és meghívott vendégünkkel – iskolánk volt diákjával, Nagy Zoltánnal,  a Budaörs Rádió Igazgatójával közösen.

Így a ”7 szokásunkhoz híven” kívánunk mindenkinek boldog 2. félévkezdést!

Mészáros Orsolya