Idén komoly esély volt, hogy az időjárás elveszi az örömünket – de lezajlott békésen, derűsen, baj nélkül.

A 25.” Fut az Örs” Kovács Zsigmond Emlékversenyen 1642 futó indult, az általános iskolák helyezései, pontjai az alábbiak:

I.                   Kesjár Csaba Általános Iskola                                               114 pont

II.                I. sz. Általános Iskola                                                               67 pont

III.             Bleyer Jakab általános Iskola                                                    37 pont

IV.             Hermann Ottó Általános Iskola                                                  33 pont

V.                Mindszenthy József Római Katolikus Általános Iskola            21 pont

Köszönetünk minden résztvevőnek, edzőnek, testnevelő tanárnak, szülőnek, különösen kollégáinknak a hosszú, gondos szervezőmunkáért – és hálás köszönetünk Budaörs Város Önkormányzatának a támogatásért, illetve Budaörs Rendőrkapitányságának, a Közterületfelügyeletnek és a Polgárőrségnek rugalmas és kulturált támogató segítségéért.

A Decathlon sportáruháznak és a Riedl Fogmester Fogászatnak, Riedl Zsoltnak külön köszönjük a nagyvonalú támogatást.

forrás: BvTv.hu

Erdemények képekben letölthető itt...

Fut az Örs 2016

forrás: BvTv.hu

„Kesjár 35” 2024. május 17.

Nemzeti Összetartozás napja-megemlékezés 2024. június 4.

Kesjár-nap/DÖK-nap 2024. június 14.

Ballagás 2024. június 21.

Tanévzáró 2024. június 22.