Mindig érezzük, lehet fokozni: egyik legteljesebb 7 szokás bemutatónapunk van mögöttünk. Döntéshozók, trénerek, iskolaigazgatók, velünk együtt a napi küzdelmet jól ismerő tanáremberek látogattak ma hozzánk, hogy a „Magyarországi referenciaintézmény” státusz elnyerése utáni állapotunkat megnézzék.

Gyerekek vezettek felnőtteket, diákmunka volt a bemutató órák egy része, valami tiszteletteli partnerség érződött tanár és diákja között vendégeink beszámolója szerint.

Mészáros Orsolya ötödikesei nyelvtanórán küzdöttek meg az értő figyelem nehézségeivel játékká oldva az együttműködést, Forintos Judit kipróbált felnőttként működő nyolcadikosai, dr. Veresné Dálnoki Anita rátermett végzősei maguk vezették a bemutatóórát. Szentpáli Tünde módszertani „gyorsvonatra” rántott fel bennünket harmadikosaival, tiszta tekintetek, erős tudás, derű és kedély okozott számunkra örömet.

Köszönjük a megtisztelő érdeklődést!

„Kesjár 35” 2024. május 17.

Nemzeti Összetartozás napja-megemlékezés 2024. június 4.

Kesjár-nap/DÖK-nap 2024. június 14.

Ballagás 2024. június 21.

Tanévzáró 2024. június 22.