Nehezen tudjuk elképzelni, minek kell történnie, hogy mi, kesjárosok, ne szeressünk együtt lenni, sikereinket számba venni: ma is gazdag napunk volt, félévzáró projectnapunk.

Zöld póló tengernyi, mosolyra és felszárnyalásra képes tanárok, együtt nevető, küszködő diákok: az évi „LÉC”-ünk, amit megugrunk, volt a fókusz – „KEZESKEDÜNK” azért, akik vagyunk, amit teszünk. Mentorálás, környezettudatosság, otthoni segítségnyújtás, önkontroll és jócselekedet: ez az 5 terület, amiben idén diákjainknak fejlődni kell, tudatosan mélyülni, haladni önmaguk felé.

Jó volt összegezni, eljátszani, átélni az eredményeket!

Köszönjük a nap nagy szervezőmunkáját Sipkovics Zita tanárnőnek, a 7 szokás munkaközösség vezetőjének, Forintos Judit tanárnőnek, a reál munkaközösség vezetőjének, Szabó Orsolya igazgatóhelyettesnek és Szabó István igazgatóhelyettes úrnak, minden osztályfőnöknek és szaktanárainknak!