Volt-e nehezebb megtartani az örömet és a reményt egészen az év végéig – nekünk, háború nélküli generációknak… miközben a világ idén kifordult tengelyéből. Sok új próba, sok nehézség mellett is mára fénybe öltöztünk – mi, „A Kesjár”!

Szép szavak, megindító táncok, éteri gyerekhangok, míves produkciók – teljes, meghitt este volt.

Köszönjük minden tanárunknak, munkatársunknak, aki a nap megemeléséért sokat, nagyon sokat dolgozott.

Köszönet Leskó István tanár úrnak, Csordás-Berényi Adriennek, Szabó Orsolya és Szabó István igazgatóhelyetteseknek a művészeti, rendezési, illetve logisztikai munkáért, Enyedi Gábor, Enyedi Krisztián és Enyedi Viktor kollégáinknak a fény, a hangosítás, a rögzítés megbízható megoldásáért!

Áldott, békés Karácsonyt kíván az Iskolaközösség minden szülőnek, barátainknak, partnereinknek!

Fotó: Knap Zoltán