Információ a beiskolázáshoz 2021-2022

Kedves leendő elsős Szülők!

Szeretettel ajánlom Önöknek iskolánkat és képzési programunkat, januártól ismerkedhetnek a 2021-2022 tanévben  induló két elsős osztályunk tanítóival, képzési szerkezetével, terveinkkel.

Itt is már jelezzük Önöknek, hogy a honlapunkon is megjelenő „7 szokás – életvezetési program” iskolánk életét évek óta meghatározza, átitatja mindennapjainkat sok örömet és különleges készséget adva diákjainknak. Programunk létjogosultságát már elballagott diákjaink eredményei, magabiztos felvételi szerepléseik, illetve szülői közösségünk és kollégáink közös nyelve is igazolja. Ez a program komoly segítség abban is, hogy diákjaink boldog, elégedett és magabiztos emberként nőjenek fel kezeink között.

Figyeljék honlapunkat, keressenek bátran bennünket!

Tóth Krisztina