Megtisztelő és felemelő délelőttünk volt – a „Filmfúzió” tartalomgyártó cég megkeresésére megnyitottuk az iskolát a Kesjár Csabáról készülő film részleteinek vetítésére.

A cég segítségével diákjaink találkozhattak Kesjár Csaba hajdani párjával, Szabó Imolával, autószerelőjével, Nagy Péterrel – ez első és unikális alkalom volt így Kesjár Csaba halála óta. Ők ketten azt érezték, megható belépni az iskolába, ahol minden Kesjár Csaba emlékét őrzi, a diplomás sportember életüzenetét közvetíti – nem csak versenyruhája, bukósisakja emlékünk, de precizitása, szorgalma, tehetsége is példaadó diákjainknak.

A stábot is vendégül láttuk, köszönjük Kabarcz Zsófia rendezőnek, Pozsonyi Kitti producernek. hogy segítettek az alkalom létrehozásában.

Külön köszönetünk jár Wittinghoff Tamás polgármester úrnak, hogy idejét ránk szánta, és eljött hozzánk.

„Kesjár 35” 2024. május 17.

Nemzeti Összetartozás napja-megemlékezés 2024. június 4.

Kesjár-nap/DÖK-nap 2024. június 14.

Ballagás 2024. június 21.

Tanévzáró 2024. június 22.