A megszokottól eltérően esett – nehéz így elengedni gyerekeket futni… és mégis, közel 1500 versenyző mutatta fel az eltökéltség erejét. Minden indulónak csak gratulálni lehet!

A 28.” Fut az Örs” Kovács Zsigmond Emlékversenyen az általános iskolák helyezései, pontjai az alábbiak:

I.                Kesjár Csaba Általános Iskola                                                            124 pont

II.               Mindszenthy József Római Katolikus Ált. Isk.                                     82 pont

III.              1. sz. Általános Iskola                                                                         43 pont

IV.              Hermann Ottó Általános Iskola                                                           28 pont

V.               Bleyer Jakab Általános Iskola                                                             27 pont

Köszönetünk minden résztvevőnek, edzőnek, testnevelő tanárnak, szülőnek, különösen kollégáinknak a hosszú, gondos szervezőmunkáért – és hálás köszönetünk Budaörs Város Önkormányzatának a támogatásért, illetve Budaörs Rendőrkapitányságának, a Közterületfelügyeletnek és a Polgárőrségnek rugalmas és kulturált támogató segítségéért.

A Decathlon sportáruháznak, a Julienne Kft.-nek  és a Fogmester Fogászatnak külön köszönjük a nagyvonalú támogatást!