Elsőstől nyolcadikosig, tánc és vers, elgondolkodtató és megemelő üzenet egyaránt – gazdag és belső igénnyel összeállított műsor ért el bennünket ezen az estén is.

Köszönet illet minden kollégát, aki a műsor szerkesztésében részt vett, minden technikai dolgozót a meg nem álló munkáért, Szabó Orsolya és Szabó István igazgatóhelyetteseket a megfeszített szervezőmunkáért, Mészáros Orsolya tanárnőt a művészeti vezetői koncepció megvalósításáért, Kántorné Forgács Ágota tanárnőt a dekoráció szép elgondolásáért és a megvalósításért, Enyedi Gábor, Enyedi Krisztián és Enyedi Viktor kollégáinkat a fény, hangosítás és rögzítés nagy munkájáért!

Kívánunk mindenkinek olyan Karácsonyt, amilyenre vágyik, sikeres, szép Új Esztendőt!

„Kesjár 35” 2024. május 17.

Nemzeti Összetartozás napja-megemlékezés 2024. június 4.

Kesjár-nap/DÖK-nap 2024. június 14.

Ballagás 2024. június 21.

Tanévzáró 2024. június 22.