Tanulószoba

Tisztelt Szülők!

Iskolánkban a hatodik és hetedik évfolyamos tanulók részére tanulószobát működtetünk.

Tanulószobára minden hatodikos és hetedikes felvételét kérheti, ha kitölt egy jelentkezési lapot.

A jelentkezést követően mindenkinek ki kell tölteni egy adatlapot. Az adatlapon bejelölhetik, hogy mely napokon nem tartanak igényt a tanulószobára, ill. megadhatják, hogy mely időtartamban milyen egyéb foglakozásra (szakkör, korrepetálás, sportkör…) engedjük ki a csoportból gyermekét. Amennyiben a már kitöltött adatlaptól eltérően változik gyermeke délutáni elfoglaltsága, az adatlap módosítását kérheti a pedagógiai igazgatóhelyettestől.

Mindkét nyomtatvány kérhető az osztályfőnöktől, az igazgatóhelyettesi irodában, ill. letölthető a honlapról.

Egyedi esetekben, ha az adatlapon megjelöltektől eltérő időpontban szeretné elkérni gyermekét, azt csak írásban kérheti a tanuló üzenő füzetén keresztül a napközis tanártól.

A tanulószobában eltérő rendben felsős szaktanárok felügyelnek a gyerekekre.

Tanulószobát vezető tanárok beosztása 2020/2021:

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Tanulószoba
6.óra     Gyalog Ferenc Szőr Ildikó Mezei Gabriella
7. óra Farkas Éva Halász Éva Farkas Éva Godó László Enyedi Gábor
8. óra Farkas Éva Halász Éva Csik Ákos Godó László Dudarné Jordán Mária
Esti ügyelet Fonóné Holéczi Gabriella Gyalog Ferenc Albert Katalin Bogóné Kormány Mária Gyalogné
Bíró Magdolna
Helyettes Albert Katalin Gyalogné Bíró Magdolna Kántorné Forgács Ágota Bogóné Kormány Mária /Albert K. Gyalog Ferenc

adatlap itt letölthető....

Iskolavezetés