Nem így szoktuk – szeretjük az udvart, a koraesti szellőt, ami mindig kíséri tanévzáróinkat, de ma az aulában búcsúztunk a tanévtől. Millió feladat, siker, öröm, apró bánat vége – 480 diák várta a mondatot: „A 2014/2015-ös tanévet bezárom.”

Kitűnők, jelesek, önmagukkal birkózó közepesek – mind értékesek. Mind megküzdött a reggelekkel, a dolgozatokkal, a télközepi kimerüléssel – ideje pihenni.

Nyáron ismét felújítás, ezúttal az elektromos hálózat, a rózsalugas alatti csatorna és a színpad esik először atomjaira, majd újul meg -  reményeink szerint  -  tökéletesen.

Akinek hiányzunk, figyelje nyáron a honlapot, a tetőtér felújításához hasonlóan beszámolunk idén is a lépésekről!

Szép, élményekkel teli, gazdag nyarat kívánunk Önöknek!

Tóth Krisztina