Zengő7

Sok éve már, hogy Leskó István tanár úr március egyik hetében zenélésre, éneklésre készteti diákjait, vendégeket hív színpadunkra, diákot, szülőt, kollégát bevonva örömforrást teremt mindannyiunknak.

Hétfőn és pénteken egy teljes óra, napi 3 szünet pedig „utcazenélésként” kínálja az élményeket – kamarazene, volt diákunk, aki énekes lett, hangszeresek, osztálykórusok, alsós „Ki mit tud?”-győztesek fordulnak meg a színpadon, és egy-egy ilyen szünet után több a mosoly, mint az amúgy is derűs Kesjárban szokott lenni.

Nagyon köszönjük Berente Imréné tanárnőnek, Leskó István tanár úrnak és Kozéky György tanár úrnak az egész heti megfeszített munkát éppúgy, mint a megelőző hónapok gondos felkészítését!

Tóth Krisztina

az idei Zengő7 résztvevői (kép teljes méretbe elérhető, jobb klik és kép mentése...)