Tanulószoba

Tisztelt Szülők!

Iskolánkban a hatodik és hetedik évfolyamos tanulók részére tanulószobát működtetünk.

Tanulószobára minden hatodikos és hetedikes felvételét kérheti, ha kitölt egy jelentkezési lapot.

A jelentkezést követően mindenkinek ki kell tölteni egy adatlapot. Az adatlapon bejelölhetik, hogy mely napokon nem tartanak igényt a tanulószobára, ill. megadhatják, hogy mely időtartamban milyen egyéb foglakozásra (szakkör, korrepetálás, sportkör…) engedjük ki a csoportból gyermekét. Amennyiben a már kitöltött adatlaptól eltérően változik gyermeke délutáni elfoglaltsága, az adatlap módosítását kérheti a pedagógiai igazgatóhelyettestől.

Mindkét nyomtatvány kérhető az osztályfőnöktől, az igazgatóhelyettesi irodában, ill. letölthető a honlapról.

Egyedi esetekben, ha az adatlapon megjelöltektől eltérő időpontban szeretné elkérni gyermekét, azt csak írásban kérheti a tanuló üzenő füzetén keresztül a napközis tanártól.

A tanulószobában eltérő rendben felsős szaktanárok felügyelnek a gyerekekre.

Tanulószobát vezető tanárok beosztása:

HÉTFŐ

KEDD

SZERDA

CSÜTÖRTÖK

PÉNTEK

Tanuló-szoba

7. Farkas Éva

8. Farkas Éva

7. Leskó István

8. Fejér Zsuzsanna

7. Farkas Éva

8. Farkas Éva

7. Kasnya-Kovácsné Bakacs Judit

8. Kasnya-Kovácsné Bakacs Judit

7. Pápa Krisztina

8. Pápa Krisztina

adatlap itt letölthető....

Iskolavezetés

----------------------------------------
2017. október 20.
1956-os forradalom  - ünnepély (október 23.)
2017. október 24.
Városi Pedagógiai Nap
2017. október 30-november 3.-
Őszi szünet
2017. december 20.
Iskolakarácsony
2017. december 22-2018. január 2.
Téli szünet

Titkárság Tel./Fax:06-23-415-607