Felsős napközi

Tisztelt Szülők!

Iskolánkban az ötödik évfolyamos tanulók részére egy felsős napközis csoport működik.

Napközis csoportba minden ötödikes felvételét kérheti, ha kitölt egy jelentkezési lapot.

A jelentkezést követően mindenkinek ki kell tölteni egy adatlapot. Az adatlapon bejelölhetik, hogy mely napokon nem tartanak igényt a napközire, ill. megadhatják, hogy mely időtartamban milyen egyéb foglakozásra (szakkör, korrepetálás, sportkör…) engedjük ki a csoportból gyermekét. Amennyiben a már kitöltött adatlaptól eltérően változik gyermeke délutáni elfoglaltsága, az adatlap módosítását kérheti a pedagógiai igazgatóhelyettestől.

Mindkét nyomtatvány kérhető az osztályfőnöktől, az igazgatóhelyettesi irodában, ill. letölthető a honlapról.

Egyedi esetekben, ha az adatlapon megjelöltektől eltérő időpontban szeretné elkérni gyermekét, azt csak írásban kérheti a tanuló üzenő füzetén keresztül a napközis tanártól.

A napköziben eltérő rendben felsős szaktanárok és tanítók felügyelnek a gyerekekre.

Felsős napközis tanárok beosztása: 2021/2022

Felsős napközi