Aktualitások

SEM FÉLNI, SEM ÉLNI NEM VOLT IDEJE - KESJÁR 61

A nyolcvanas években a tinik magazinokból kitépett poszterekkel tapétázták ki szobáik falát. Bon Jovi, Madonna, Prince, George Michael, Modern Talking, Michael Jackson, Sting fotói mellé a magyar kamaszok előszeretettel ragasztották ki Kesjár Csaba autóversenyző képét, aki óriási sztár volt akkoriban, ezrek példaképe. Amikor a végzetes baleset érte, 26 éves volt, és sokak szerint fényes nemzetközi karrier kapujában állt. Hogy mi okozta a halálát, ma sem egészen egyértelmű. Ami biztos: ma lenne hatvanéves. És még mindig óriási sztár sokak szemében, ha már nincs is ott a tiniszobák poszterein. Kurucz Adrienn írása az Újraolvasóban.

Teljes Cíkk itt:

https://wmn.hu/wmn-life/59406-se-felni-se-elni-nem-volt-ideje--60-eve-szuletett-kesjar-csaba-autoversenyzo-ujraolvaso?fbclid=IwAR1nZKY2GE9QyOaSG_yEfOUcO8m3mDWzXLwQWZUxEVe-nLZPkV9xzn4hvEQ

 

Életképeink
0020kesjar.jpg
Linkek
Iskolánk elérhetőségei

Kesjár Csaba Általános Iskola

2040 Budaörs, Őszibarack utca 29.
 
Titkárság Tel.:06-23-415-607
Tanári: 06-23-415-551
OM szám: 037740
 
e-mail:
kesjarcs @kesjarcs.edu.hu

igazgato @kesjarcs.edu.hu

web: www.kesjarcs.edu.hu

 
 
        
Üzenetküldés