Aktualitások

SIKEREINK ÜNNEPLÉSE 2023

Nehezen tudjuk elképzelni, minek kell történnie, hogy mi, kesjárosok, ne szeressünk együtt lenni, sikereinket számba venni: ma is gazdag napunk volt, félévzáró projectnapunk.

Zöld póló tengernyi, mosolyra és felszárnyalásra képes tanárok, együtt nevető, küszködő diákok: az évi „LÉC”-ünk, amit megugrunk, volt a fókusz – „KEZESKEDÜNK” azért, akik vagyunk, amit teszünk. Mentorálás, környezettudatosság, otthoni segítségnyújtás, önkontroll és jócselekedet: ez az 5 terület, amiben idén diákjainknak fejlődni kell, tudatosan mélyülni, haladni önmaguk felé.

Jó volt összegezni, eljátszani, átélni az eredményeket!

Köszönjük a nap nagy szervezőmunkáját Sipkovics Zita tanárnőnek, a 7 szokás munkaközösség vezetőjének, Forintos Judit tanárnőnek, a reál munkaközösség vezetőjének, Szabó Orsolya igazgatóhelyettesnek és Szabó István igazgatóhelyettes úrnak, minden osztályfőnöknek és szaktanárainknak!

Életképeink
0023kesjar.jpg eredeti
Linkek
Iskolánk elérhetőségei

Kesjár Csaba Általános Iskola

2040 Budaörs, Őszibarack utca 29.
 
Titkárság Tel.:06-23-415-607
Tanári: 06-23-415-551
OM szám: 037740
 
e-mail:
kesjarcs @kesjarcs.edu.hu

igazgato @kesjarcs.edu.hu

web: www.kesjarcs.edu.hu

 
 
        
Üzenetküldés