Aktualitások

KARÁCSONY 2022 - ÚJ KÉPEK

Elsőstől nyolcadikosig, tánc és vers, elgondolkodtató és megemelő üzenet egyaránt, újra tanárkórus – gazdag és belső igénnyel összeállított műsor ért el bennünket ezen az estén.

Köszönet illet minden kollégát, minden bátor diákot, aki a műsor szerkesztésében, létrehozásában részt vett, minden technikai dolgozót a meg nem álló munkáért, Szabó Orsolya és Szabó István igazgatóhelyetteseket a megfeszített szervezőmunkáért, Schenkné Zöldi Erzsébet tanárnőt, Leskó István és Széchenyi Krisztián tanár urakat a művészeti koncepció megvalósításáért, Dupcsákné Reznek Beáta és Gombás Mónika, illetve Kántorné Forgács Ágota tanárnőket a dekoráció szép elgondolásáért és a megvalósításért, Enyedi Gábor és Enyedi Viktor kollégáinkat a fény, hangosítás és rögzítés nagy munkájáért!

Különleges öröm volt a műsor után vendégül látni régi, iskolaalapító kollégáinkat is, bemutatva egymásnak hajdaniakat és újakat.

Meghitt, kivételes tisztaságú este volt, itt, a Kesjárban: a külvilág hátralépett és elcsendesedett!

Kívánunk mindenkinek áldott, békés Karácsonyt, sikeres, szép Új Esztendőt!

Knap Zoltán képei:

Iskolánk diákjának képei: