Aktualitások

COVID-19 - FRISS 2020. 09. 22.

Kedves Szülők!

 

A 2020. szeptember 3-án VIII/5222-1/2020/KOAT iktatószámmal kelt intézkedési terv-módosítás alapján íródott 2020. szeptember 14-ei levelünket a 2020. szeptember 21-ei kormánybejelentésekkel kiegészítendő az alábbiakat kérjük Önöktől:

 

  • a családban lévő pozitív teszt vagy kontaktus miatti karantén esetén is okvetlenül és azonnal jelezzenek az osztályfőnöknek
  • diákunk pozitivitása esetén csak karanténhatározattal, annak lejártakor térhet vissza a közösségbe
  • mivel a tesztelési protokoll változott, kénytelenek vagyunk a joghézagot egy nyilatkozattal pótolni: amennyiben családjukban vagy kontaktusban van érintett pozitív, s Önök kérésünkre vagy önként gyermeküket óvatosságból tartják otthon, vissza csak a honlapról letöltött nyilatkozat kitöltésével térhet a közösségbe (iskolánk/iskolai dokumentumok/COVID-19 szülői nyilatkozat)
  • a kormányrendelet alapján az iskolával nem jogviszonyban álló továbbra sem léphet az épületbe,csak igazgatói engedéllyel
  • szépen és nyomatékosan kérjük – tanúsítsanak fegyelmet és önmérsékletet a családi programok tervezésében: így tehát kérjük, a megmaradt fesztiválkínálatokból, családi rendezvényekből húzódjanak vissza, amíg el nem indul a javulás
  • szintén nyomatékosan kérjük, bármi enyhe gyanú esetén is tartsák otthon gyermeküket, akár egyéb, betegségre utaló tünetekkel is – ezt a felelősséget nem tudjuk Önökről levenni, az iskolában mindent megteszünk, hogy izoláltan és fegyelmezetten védekezzünk. A nem beteg, kontaktus miatt otthonmaradt gyermekek esetén az osztályfőnökökkel konzultálva rugalmasságot fogunk mutatni igazolás terén, a fenti nyilatkozat ezt a helyzetet is áthidalja.

 

Meggyőződésünk, hogy fentiek következetes és szigorú képviseletével épségünk védelme mellett heteket, akár hónapokat nyerünk a személyes tanulás érdekében – Önök eddig rendkívül fegyelmezetten működtek együtt áldozatok árán is, ezt hálásan köszönjük!

Kérem levelünk elfogadó megértését!

 

Tisztelettel:

 

Tóth Krisztina

igazgató

Életképeink
0016kesjar.jpg
Linkek
Iskolánk elérhetőségei

Kesjár Csaba Általános Iskola

2040 Budaörs, Őszibarack utca 29.
 
Városi ügyelet ideje alatt hívható telefonszám:
06/30/610-4968
 
Titkárság Tel.:06-23-415-607
Tanári: 06-23-415-551
OM szám: 037740
 
e-mail: kesjarcs @kesjarcs.sulinet.hu
web: www.kesjarcs.sulinet.hu
 
        
Üzenetküldés