KÖNYV- ÉS SÜTEMÉNYVÁSÁR 2022

Akikre bármikor támaszkodhatunk, az a szülői közösség – létezik még értékelvű, adott szót komolyan vevő, tanításhoz tisztelettel nyúló odaadó szülői háttér.

Mi ezt bírhatjuk – megható és felemelő az anyai és apai odaadás, amellyel hetek óta plakátszerkesztést, könyvgyűjtést, forró tea készítését, támogatószerzést, operatív kismunkákat és tiszta egyeztetéseket vállalt a Szülői Világítótorony Csapat J- és társaik.

Köszönjük, köszönjük – a zenét, a süteményillatot, a diákok segítségét, a ködös este hangulatát, a pénzgyűjtést, a szép célt: hogy együtt éljük túl a kemény időket, jó embereket, erős gyerekeket teremtve.

A megviselt, de közszeretetnek örvendő színpad felújítása most esélyessé vált – lesz tavasz, lesz építés!

Támogatóink:

A Kesjár Iskola Szülői VT-je