Dézsi Fábián 2016

A Budaörsi Sport Club (BSC) e héten megtartott év végi ünnepségén díjazták a 2016-ban kiemelkedő teljesítményt nyújtó egyesületi versenyzőket. Dézsi Fábiánt (Kesjár Csaba Általános Iskola 7.a) érte az a megtiszteltetés, hogy átvegye az „Év legjobbja 2016” díjat az úszók között (Fábiánt édesapja „helyettesítette”, lévén ő igazoltan távol volt, hol máshol, mint egy úszóversenyen, Győrben). A szép elismerést jelentő emléktáblát Wittinghoff Tamás polgármester úr adta át. A díj elnyerésének indoklásában kiemelte Fábián szorgalmát, munkabírását és átlag feletti feladattudatosságát. Lassan lezárva ezt az évet, az adventi elcsendesülésben átgondolva ezt a röpke múlt időt, újra bizonyosságot szerezhettünk arról, hogy a munkából lesz eredmény. Ez az elismerő díj Fábián számára is visszaigazolást adott múltra, jelenre és bizakodóan a jövőre nézve is.

Gratulálunk!

Életképeink