Aktualitások

SIKEREINK ÜNNEPLÉSE 2024

Félévi „7 szokás” projectnapunk vendége igazi, komoly megtiszteltetés volt számunkra: Kemény Dénest, a háromszoros olimpiai bajnok férfi vízilabdaválogatott szövetségi kapitányaként legendává emelkedett vendégünket elfogódott érdeklődés, rajongás kísérte ma a Kesjárban - szülőkkel megerősítve örvendtünk a kivételes alkalomnak !

Idei fókuszunk, az olimpia ihlette „Eszesebben/edzettebben” ma nagy muníciót kapott. Kemény Dénes erős üzenetekkel érkezett, beszélt jó és rossz döntéseiről, kitartásról, alázatról, utánpótlásnevelésről, tanárairól. Diákjaink kérdeztek, igazi válaszokat kaptak.

Köszönjük a gondolatot, a meghívást, a kapcsolat mozgósítását Széchenyi Krisztián tanár úrnak, Sipkovics Zita tanárnőnek a szervezés nagy munkáját!

Boldog, erős emlék lesz! Köszönjük, hálásan

Fotó: Kovácsics Dorka

Kovácsics Dorka képe