Aktualitások

SIKEREINK ÜNNEPLÉSE 2024

Félévi „7 szokás” projectnapunk vendége igazi, komoly megtiszteltetés volt számunkra: Kemény Dénest, a háromszoros olimpiai bajnok férfi vízilabdaválogatott szövetségi kapitányaként legendává emelkedett vendégünket elfogódott érdeklődés, rajongás kísérte ma a Kesjárban - szülőkkel megerősítve örvendtünk a kivételes alkalomnak !

Idei fókuszunk, az olimpia ihlette „Eszesebben/edzettebben” ma nagy muníciót kapott. Kemény Dénes erős üzenetekkel érkezett, beszélt jó és rossz döntéseiről, kitartásról, alázatról, utánpótlásnevelésről, tanárairól. Diákjaink kérdeztek, igazi válaszokat kaptak.

Köszönjük a gondolatot, a meghívást, a kapcsolat mozgósítását Széchenyi Krisztián tanár úrnak, Sipkovics Zita tanárnőnek a szervezés nagy munkáját!

Boldog, erős emlék lesz! Köszönjük, hálásan

Fotó: Kovácsics Dorka 

Fotó: Kovácsics Dorka

 

Fotó: Kovácsics Dorka 

Fotó: Kovácsics Dorka

 

Fotó: Kovácsics Dorka

 

Kovácsics Dorka képe

Életképeink
0014kesjar.jpg
Linkek
Iskolánk elérhetőségei

Kesjár Csaba Általános Iskola

2040 Budaörs, Őszibarack utca 29.
 
Titkárság Tel.:06-23-415-607
Tanári: 06-23-415-551
OM szám: 037740
 
e-mail:
kesjarcs @kesjarcs.edu.hu

igazgato @kesjarcs.edu.hu

web: www.kesjarcs.edu.hu

 
 
        
Üzenetküldés