Aktualitások

ISKOLAI LABDARÚGÓ BOZSIK-PROGRAM I. KORCSOPORT 2024

 

2024. január 12-én került megrendezésre iskolánkban - az első és második évfolyam focipalántáinak részvételével – egy labdarúgó „minitorna”. A szokásos edzés időpontjában meglepetésként a felsősök - hang- és fénytechnikai eszközök segítségével – szervezték meg a csapatok mérkőzéseit. A nagyszerű megoldások és látványos akciók ezúttal nem maradtak rejtve, hiszen ezeket kommentátor közvetítette és zenei aláfestést is kapott minden gól! A kiváló hangulatú délutánon mindenki nyertes volt, aki részt vett ezen a rendezvényen. Jutalmuk az élmény mellett, oklevél és az elmaradhatatlan Sportszelet volt.

Köszönjük Olaj György edzőnek a oldott hangulatú edzéseken való közreműködését, és a magas színvonalú szakmai munkáját!

Tavasszal folytatjuk!

Godó László, szervező

Életképeink
0005kesjar.jpg
Linkek
Iskolánk elérhetőségei

Kesjár Csaba Általános Iskola

2040 Budaörs, Őszibarack utca 29.
 
Titkárság Tel.:06-23-415-607
Tanári: 06-23-415-551
OM szám: 037740
 
e-mail:
kesjarcs @kesjarcs.edu.hu

igazgato @kesjarcs.edu.hu

web: www.kesjarcs.edu.hu

 
 
        
Üzenetküldés