Aktualitások

PREVENCIÓ-GYERMEKVÉDELEM 2023

        2023. november 21-én az Eötvös Loránd Tudományegyetem, Állam- és Jogtudományi Karán a Kriminológiai Tudományos Diákkör keretén belül egy kerekasztal beszélgetésen vettem részt, ahol cél volt bemutatni a köznevelési rendszerben tapasztalható kettőséget: egyfelől az erőforrások egyenlőtlen elosztásából fakadó pedagógia kultúrák sokszínűségét, másfelől problémaviselkedésekre adott intézményi és egyéni reakciókban tapasztalható különbözőségeket. Beszélgettünk az ártalomcsökkentő, bűn – és konfliktusmegelőző technikákról és lehetőségekről, amelyeket az intézményi légkör határoz meg.

 

Forintos Judit

Életképeink
0008kesjar.jpg
Linkek
Iskolánk elérhetőségei

Kesjár Csaba Általános Iskola

2040 Budaörs, Őszibarack utca 29.
 
Titkárság Tel.:06-23-415-607
Tanári: 06-23-415-551
OM szám: 037740
 
e-mail:
kesjarcs @kesjarcs.edu.hu

igazgato @kesjarcs.edu.hu

web: www.kesjarcs.edu.hu

 
 
        
Üzenetküldés