Aktualitások

ADVENT ELÉ… 2023

Bár Ők ma fegyelmezetten dolgoznak, s megint ránk van bízva, hogyan kormányozzuk be diákjainkat a csendes, méltó ünnepvárásba, kaptunk ismét: ajándékot, szeretetet, odafigyelést, visszaadhatatlan időt Tőlük, a nekünk rendelt Szülőktől.

 

Nem kis összeget táncoltak össze szombaton, hogy szebb legyen, hogy otthonos, hogy mindenkinek felemelő az iskola, a kert, az udvar, a játékok, az eszközök… közeledik a traktor, a megújuló, fiatalodó aula, a megfrissülő cipőszekrények ideje!

 

Köszönjük, köszönjük!

 

Életképeink
0021kesjar.jpg
Linkek
Iskolánk elérhetőségei

Kesjár Csaba Általános Iskola

2040 Budaörs, Őszibarack utca 29.
 
Titkárság Tel.:06-23-415-607
Tanári: 06-23-415-551
OM szám: 037740
 
e-mail:
kesjarcs @kesjarcs.edu.hu

igazgato @kesjarcs.edu.hu

web: www.kesjarcs.edu.hu

 
 
        
Üzenetküldés