DIGITÁLIS OSZTÁLYTEREM

Kedves Szülők!

A Kormány 1102/2020. (III. 20.) Korm. határozata alapján 2020. március 16. napjától iskolánkban a nevelés-oktatás tantermen kívüli, digitális munkarendben szerveződik. A tananyag kijelölése, a tanulási folyamat ellenőrzése és támogatása online módon, személyes kapcsolattartás nélkül történik. A tanulók a tananyagot digitális támogatással naponta otthon fogják megkapni és elsajátítani. A tananyagok az alábbi osztályblogokról érhetőek el:

Az osztályok blogjain kívül pedagógusaink saját blogokat is szerkeszthetnek.

Az egységes felület segíti a tanévzárás törvényes és ellenőrizhető voltát.

Kérjük, napi rendszerességgel figyeljék az osztály részére előírt feladatokat, kövessék nyomon gyermekük tanulási előmenetelét! Köszönjük együttműködésüket!

Nagyon köszönjük eddigi türelmüket, megértésüket! Mindenekfelett vigyázzanak egészségükre, az Önökre bízottakra!

Tóth Krisztina

Életképeink