2013 6.t osztály ősz

A Közlekedési Múzeumban minden korosztály talál magának érdekességeket. Kutatólappal a kezükben önállóan kereshették meg a diákok a kiállított tárgyakat, kipróbálhatták a különböző eszközöket. A legeredményesebben dolgozó párok osztályfőnöki órán jutalomban részesülnek.

Osztályunk őszi programjai között érdekes helyszínek és programok kaptak helyet. Megtisztelő meghívást követően részesei lehettek a Babilon Center űrkutatással kapcsolatos kiállítás megnyitójának, melyen Farkas Bertalan élménybeszámolóját követően maguk is kipróbálhatták az érdekes fizikai kísérleteket.

Martonvásárban, a Beethoven Múzeum gyűjteménye és ének tanáruk által összeállított feladatok segítették a diákok felkészülését egy művészeti projekt elkészítésében.

Mindig népszerű program az egészséges ételek kóstolása, melyre az idén is számos különlegesség érkezett. A gyerekek örömmel ajánlották társaiknak a hozott finomságokat és próbálták a különleges ízeket.

Az ősz legnépszerűbb rendezvénye a Halloween party, melyre az idén is zsúfolásig megtelt az aula. A ronda, de finom ételek versenye és az ételek elfogyasztása mellett, számos játék, táncverseny is helyet kapott. Fontos volt, a partyhoz illő öltözet és a jó hangulat, amiben nem volt hiány.

Igazi különlegesség volt a REptérlátogatás melynek kereteiben minden olyan helyszínre betekinthettek a dikákok, ahová utasként nem lenne lehetőség. Szerencsére éppen ekkor szállt le Ferihegyen a világ legnagyobb teherszállító repülőgépe.

----------------------------------------
2017. október 20.
1956-os forradalom  - ünnepély (október 23.)
2017. október 24.
Városi Pedagógiai Nap
2017. október 30-november 3.-
Őszi szünet
2017. december 20.
Iskolakarácsony
2017. december 22-2018. január 2.
Téli szünet

Titkárság Tel./Fax:06-23-415-607