Szigetszentmiklós-díjátadó

 

A Kesjár Csaba Általános Iskolában csaknem húsz éve működik a katasztrófavédelmi szakkör. Nem csak az általános iskolások készülnek itt az elsősegélynyújtás, vegy-, víz-, tűz- és polgári-védelmi ismeretekből, hanem az Illyés Gyula Gimnázium diákjai is.

2016.április 7-én, Szigetszentmiklóson részt vettünk a Katasztrófavédelmi Ifjúsági  Verseny területi fordulóján, ahol a Kesjár Csaba Általános Iskola 6. osztályosai a 14 induló csapat között a IV. helyezést érte el.

A csapat tagjai: Tóth Anna, Tóth Sára, Nagy Karina, Mészáros Zalán és Nagy-Miticzky Léna voltak. Külön dicséretet érdemel két diákunk, akik pótolva a középiskolai csapat megbetegedett tagjait, beálltak közéjük. Ők Tóth Anna és Mészáros Zalán voltak.

Az Illyés Gyula Gimnázium csapata II. helyezett lett, valamint megkapta a Magyar Vöröskereszt Elsősegélynyújtó Különdíját. Ezzel a középiskolai csapatunk tovább jutott a Pest megyei döntőre.

2016. április 8-án az Isaszeg Kiképző Bázison megrendezett  megyei döntőn az Illyés Gyula Gimnázium csapata I. helyezett lett, ezzel tovább jutott az országos döntőbe, valamint elnyerte a Pest Megyei rendőr-főkapitányság "KRESZ és ügyességi pályát" legjobban teljesítő középiskolai csapat különdíját. Pót csapattagként iskolánk tanulója, Mészáros Zalán kísérte őket.

Felkészítők: Rátkainé Füzér judit, Kalocsayné Buda Zsuzsanna és Rátkai Luca

Gratulálunk a versenyzőknek

1. Szigetszentmiklós Megnyitó
 
2. Csuszka
 
2. Isaszeg- a győztesek és az egyik felkészítő
 
3. Szelektív hulladékgyüjtés
 
4. Elsősegélynyújtás
 
5. Kerékpáros akadálypálya
 
6. Kresz teszt
 
7. Nyúlgát építés
 
8. Tömlőgurítás
 
9. Tömlőgurítás
 
10. Tömlőgurítás
 
11. Jöhet a víz!
 
12. Kitelepítés
 
13. Szivattyú
 
14. Vízimentők
 
15. Vízimentők
Beszámolóink
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Linkek
Fontos időpontok

Ballagás 2019. június 14. - 17 óra

Tanévzáró 2019. június 15. - 9 óra

Nyári városi napközis tábor:

2019. június 24-augusztus 16.

Iskolánk elérhetőségei

Kesjár Csaba Általános Iskola

2040 Budaörs, Őszibarack utca 29.
 
Városi ügyelet ideje alatt hívható telefonszám:
06/30/610-4968
 
Titkárság Tel.:06-23-415-607
Tanári: 06-23-415-551
OM szám: 037740
 
e-mail: kesjarcs @kesjarcs.sulinet.hu
web: www.kesjarcs.sulinet.hu
 
        
Üzenetküldés