40 vendég, 3 bemutató óra, megtisztelő érdeklődés a szakmai beszélgetésen – sok elismerő szó, köszönjük a mai napot Diákjainknak, Kollégáinknak. Szakértők, igazgatók, iskolafenntartók és-működtetők voltak vendégeink ma az ország számos helyéről, megnézve, hol tart iskolaprogramunk a 6. évben, hogyan állunk a referenciaiskolává válás útján.

Környezettudatosság, a lokálpatriotizmus mint érték a 4.a óráján Erdélyiné Kovács Erzsébet tanítónővel (prezentációja itt megtekinthető...), Arany-ballada mint kommunikációs helyzet, mint értékválasztás a 7.a bemutatóján Mészáros Orsolya tanárnővel, illetve a 4.t angol óráján a napi rutin mint a 3. szokás közege Sávai-Viola Erika tanárnővel – ezt nyújtottuk ma.

 

                                                                                                          Tóth Krisztina

                                                                                                          igazgató

 

 

 

Beszámolóink
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Linkek
Fontos időpontok

Ballagás 2019. június 14. - 17 óra

Tanévzáró 2019. június 15. - 9 óra

Nyári városi napközis tábor:

2019. június 24-augusztus 16.

Iskolánk elérhetőségei

Kesjár Csaba Általános Iskola

2040 Budaörs, Őszibarack utca 29.
 
Városi ügyelet ideje alatt hívható telefonszám:
06/30/610-4968
 
Titkárság Tel.:06-23-415-607
Tanári: 06-23-415-551
OM szám: 037740
 
e-mail: kesjarcs @kesjarcs.sulinet.hu
web: www.kesjarcs.sulinet.hu
 
        
Üzenetküldés