Ma zászlót bontottunk – talán sokan nem tudtuk, hogy pontosan mi is vár ránk ezen a borús napon, azonban a félelmünk hamar elillant.

Az Életrevaló (7 szokás) program jegyében zajlott az egész napunk: gyönyörű zászlók fogadtak bennünket a tornateremben, amit Buda Zsuzsa néninek köszönhetünk és végiggondoltuk azt, hogy mit szeretünk a Kesjárban.

A 4.a és a 7.a osztály igazi szinergiát teremtett, amikor ritmuskísérettel előadták az új 7 szokás dalunkat.

Majd minden osztály összedugta a fejét egy kis munkára és ezután következett a fergeteges finálé: 3 kiváló kisfilmet készítettek a diákok az iskoláról és a 7 szokás programról. A vetélkedők közben pedig számos új információ derült ki az iskoláról, és azt is megtudhattuk, hogy egyik tanárunk sem szégyellős, ha az egész diáksereg előtt kell szobrot formáznia.

Köszönöm a rengeteg munkát szervező társaimnak: Mészáros Orsolyának, Fejér Zsuzsának, Buda Zsuzsának és minden kedves kollégámnak, hogy hozzájárultak ahhoz, hogy igazi élménnyé váljon a mai nap!

Sávai-Viola Erika

----------------------------------------
2017. október 20.
1956-os forradalom  - ünnepély (október 23.)
2017. október 24.
Városi Pedagógiai Nap
2017. október 30-november 3.-
Őszi szünet
2017. december 20.
Iskolakarácsony
2017. december 22-2018. január 2.
Téli szünet

Titkárság Tel./Fax:06-23-415-607