Lezajlott – várakozáson felül szép nap volt. Budaörs általános iskolái és gimnáziumai, felnőtt versenyzők futottak – sportszerűen, egymásra is figyelve. 22 futamban indultak közel 2500-an, az iskolák versenyét a Kesjár Iskola nyerte, itthon „tartva” a Fut az Örs”-kupát.

Köszönjük minden kollégának, a technikai dolgozóknak, szülőknek, volt diákjainknak a lényegében hetek óta tartó szervezést, és a mai megfeszített munkát, éppígy Budaörs Város Rendőrségének, a Közterületfelügyeletnek és a Polgárőrségnek, hogy együttműködtek, segítettek, vigyáztak ránk, biztosították a környék nyugalmát.

Nem tudom, volt-e olyan év, amikor egy kesjáros lefutotta a rendőrmotort, volt-e olyan év, amikor a Képviselőtestület szinte egésze elkísérte Wittinghoff Tamás Polgármester Urat a versenyre, volt-e olyan év, amikor ennyi volt diákunk tért vissza futni, segíteni – reményt kelt a verseny szimbólummá válására a segítő érdeklődés. Jövőre 25 éves lesz a „Fut az Örs”, már most érezzük a feladat súlyát!

Tóth Krisztina

igazgató

EREDMÉNYEK

Megköszönve a türelmet, közzétesszük a szombati eredményeket. A késlekedés oka, hogy nehéz helyzetben voltunk: sok kézírásos nevezési cédula olvashatatlan volt, vagy elszakítva, csak keresztnevet mutatva érkezett a számlálóbizottsághoz. Így az esetleges névtévesztésekért külön elnézést kérünk, megértésüket megköszönve!

Még egyszer: gratulálunk minden futónak, és megköszönjük az iskolák munkáját, támogatását!

letöltés...

Tóth Krisztina

igazgató

Wittinghoff Tamás polgármester úr, Váczi Zoltán díjalapító, Kapusi Péter testnevelő tanár - díjazott

Kis József, Tóth István, Kovaliczky Tamás

Zsíros Mihály

Kutya :)

Bányai Tibor, Zsíros Mihály, Kovács Gergely

Windisch Mária, Vízhányó Veronika, Husznullina Regina

Balogh Tímea, Mészáros Orsolya, Varga Ágnes

Osztermayer Dorka, Vékony Vanda, Kis Katalin

Tóth Benjamin, Walde Viktor, Polyáki Bence

Révész Borka, Hoskó Eszter, Garaguly Nina

Nyúl Petra, Milkovics Kata, Tunkel Hanga

Juhász Patrik, Balestri Manuel, Kiss Szabolcs

Losonczy István, Hoskó Péter, Törzsök Huba

Tóth Ferenc képviselő úr, Hocz Arnold

Hocz Arnold, Ekker Lóránt, Kiss Levente

Kisfalvi Péter, Tóth Ferenc, Stift Nándor, Hauser Péter képviselő urak és Tóth Krisztina igazgató

Zsákai Márk, Kovács Ferenc Soma, Nyiri Gergő

Stift Nándor képviselő úr,Ladányi Zsófia

Hauser Péter  képviselő úr, Kuchta Benedek, Nagy András Levente

Kisfalvi Péter képviselő úr

Hauser Péter  képviselő úr, Koroknai Ákos

Nyílt napok a leendő elsősök szüleinek
2018. március 12-13.
1848-as szabadságharc - ünnepély
2018. március 14.
Ovis olimpia
2018. március 19.
Tavaszi szünet
2018. március 28-április 3.
Leendő elsősök beiratkozása
2018. április 12-13.