Megemel bennünket, ha ilyen napot élhetünk át: tradíció és friss lendület, diák, tanár, szülő, vendég találkozik az emlékezés pillanatában. Kesjár Csabára emlékeztünk: szóval, zenével, gondolattal – a sport és tanulás, az akarat és alázat gyönyörű harmóniáját mutató hajdani fiatalemberre, aki diákjaink számára mindenkori példa.

Ünnepeltük kiválóan szereplő gyerekeinket, virág és gyertya az emlékhelyen, megtisztelő részvétel képviselőktől, sportembertől és családtól: megrendítő, szép pillanatok.

Köszönjük Kesjár Jánosné, Mici néni jelenlétét, amivel évről évre hitelt ad értékeinknek, Michelisz Norbert mindannyiunkat megható kedves személyiségének minden arcát, életútja elbeszélését éppúgy, mint döntéseiről vallott gondolatait.

Köszönjük Budaörs Város Önkormányzatának támogatását, Tóth Ferenc, Becz György, Gáspár Béla és Hauser Péter képviselő urak megtisztelő részvételét.

Tóth Krisztina

KESJÁR-NAP 2015

forrás: bvtv.hu

2019. február 22.