VÁROSI VERSENY 2015

Nagy feladat, de gyönyörű próba: 150 budaörsi diák – a pillanatnyilag legjobban teljesítők - , 50 kolléga, 6 versenyszám. Matematika és nyelvtan-helyesírás feladatlapok, izguló diákok, aggódó szülők – nagy volt ma nálunk a mozgás.

Köszönetünk Budaörs Város Önkormányzatának a bőkezű támogatásért, minden budaörsi kollégánknak a zsűrizésért, kiváltképp a kesjáros kollégáknak a rengeteg munkáért, a szokott harmóniáért feladatban, szervezésben és a diákok felkészítésében.

Vermes Éva tanítónőnek, az alsó tagozatos munkaközösség vezetőjének külön köszönetünk a hónapok óta zajló szervezésért, Kalovits Ágnesnek, az Á23 Társulat vezetőjének a kiváló előadásért.

Eredményeink:

-          Matematika 2. évfolyam: 10. hely Dupcsák Léna 2.a (Sajgóné Szuszán Zsuzsanna)

-          Matematika 3. évfolyam: 8. hely Téti Csanád 3.t (Szentpáli Tünde)

-          Matematika 3. évfolyam: 6. hely Bakó Zsófia 3.b (Szabó Orsolya)

-          Matematika 4. évfolyam: 8. hely Lakatos Vanda 4.t (Varali Judit)

-          Matematika 4. évfolyam: 6. hely Baticz Barnabás 4.t (Varali Judit)

-          Matematika 4. évfolyam: 1. hely Szűcs Anna 4.a (Antalné Káplár Judit)

-          Nyelvtan-helyesírás 2. évfolyam: 8. hely Kis Zsolt 2.a (Vermes Éva)

-          Nyelvtan-helyesírás 2. évfolyam: 1. hely Kiss Antónia 2.a (Sajgóné Szuszán Zsuzsanna)

-          Nyelvtan-helyesírás 3. évfolyam: 4. hely Bernáth Péter 3.b (Szabó Orsolya)

-          Nyelvtan-helyesírás 3. évfolyam: 1. hely Téti Csanád 3.t (Szentpáli Tünde)

-          Nyelvtan-helyesírás 4. évfolyam: 10. hely Szűcs Anna 4.a (Antalné Káplár Judit)

-          Nyelvtan-helyesírás 4. évfolyam: 5. hely Hornok Szonja 4.t (Varali Judit)

Köszönöm a technikai dolgozóknak, hogy az iskola ragyogott, rengeteget dolgoztak ismét!

Tóth Krisztina