Ma ismét megtapasztaltuk – ebben az iskolában naponta születnek csodák: év végi kimerülés, forráshiány nem akadály: ha „ügy” van, a kesjáros összezár. Gyönyörű, varázslatosan gazdag napunk volt: osztályaink mikrovilágok (Balaton, sarkvidék, strand, esőerdő, vitorlázás), szülői segítséggel, nagy tanári és diákmunkával berendezve, összetett, információkkal teli nyitóóra, a nyolcadikosok esőimitációjával felejthetetlenné téve… performance az udvaron – kékben hullámzó iskola... életre szóló élményünk lett.

Köszönetünk minden támogató szülőnek, Budaörs Város Önkormányzatának, a Klebelsberg Intézményfenntartó Központnak, a Budaörsi Önkéntes Tűzoltóságnak és az Oktatáskutató- és Fejlesztő Intézetnek a szakmai támogatásért, jelenlétükért, elsősorban kollégáinknak, akik minden helyzetben tudnak erőt, fantáziát, lelket mozdítani, illetve volt diákjainknak, Csák Botondnak és Csomós Jánosnak a segítségért!

A nap szervezése, az ötletek összerendezése, kézben tartása Fejér Zsuzsanna, Sávai-Viola Erika és Vadász Klaudia tanárnő munkája – külön köszönetünk érte!

Tóth Krisztina