Ma ismét megtapasztaltuk – ebben az iskolában naponta születnek csodák: év végi kimerülés, forráshiány nem akadály: ha „ügy” van, a kesjáros összezár. Gyönyörű, varázslatosan gazdag napunk volt: osztályaink mikrovilágok (Balaton, sarkvidék, strand, esőerdő, vitorlázás), szülői segítséggel, nagy tanári és diákmunkával berendezve, összetett, információkkal teli nyitóóra, a nyolcadikosok esőimitációjával felejthetetlenné téve… performance az udvaron – kékben hullámzó iskola... életre szóló élményünk lett.

 

Köszönetünk minden támogató szülőnek, Budaörs Város Önkormányzatának, a Klebelsberg Intézményfenntartó Központnak, a Budaörsi Önkéntes Tűzoltóságnak és az Oktatáskutató- és Fejlesztő Intézetnek a szakmai támogatásért, jelenlétükért, elsősorban kollégáinknak, akik minden helyzetben tudnak erőt, fantáziát, lelket mozdítani, illetve volt diákjainknak, Csák Botondnak és Csomós Jánosnak a segítségért!

 

A nap szervezése, az ötletek összerendezése, kézben tartása Fejér Zsuzsanna, Sávai-Viola Erika és Vadász Klaudia tanárnő munkája – külön köszönetünk érte!

 

                                                                                              Tóth Krisztina

                                                                                              igazgató

Beszámolóink
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Linkek
Fontos időpontok

Ballagás 2019. június 14. - 17 óra

Tanévzáró 2019. június 15. - 9 óra

Nyári városi napközis tábor:

2019. június 24-augusztus 16.

Iskolánk elérhetőségei

Kesjár Csaba Általános Iskola

2040 Budaörs, Őszibarack utca 29.
 
Városi ügyelet ideje alatt hívható telefonszám:
06/30/610-4968
 
Titkárság Tel.:06-23-415-607
Tanári: 06-23-415-551
OM szám: 037740
 
e-mail: kesjarcs @kesjarcs.sulinet.hu
web: www.kesjarcs.sulinet.hu
 
        
Üzenetküldés